Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Így még jó lehet a (disznó)hús?

Így még jó lehet a (disznó)hús?

Figyelt kérdés

Torost készítek. Amikor odatettem a húst pont akkor kezdett sírni a kicsi és meg kellett etetnem így felengetem a húst vízzel, gondoltam nem lesz baj.

Csakhogy mikor visszaértem a hús annyi levet eresztett, hogy rendesen ázott benne, esélye nem volt pirulni. Szóval levettem a fedőt és megvártam, hogy elfője a levét, utána be is barnult a hús, de mintha semmi hagyma nem lenne benne már. Felöntöttem vízzel újra. Kérdés, hogy jó lesz-e így, meg fog-e rendesen puhulni a hús és lesz-e egyáltalán valami szaftja vagy vágjak még bele hagymát? (Fél kiló húshoz egyébként két közepes hagymát vágtam.)



ápr. 16. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A hagyma nem tűnik el. Meg is fog puhulni, az csak idő kérdése. Szaftja is lesz, nem tűnik el. Lehet, hogy nem ez lesz életed legjobb pörköltje, dehát olyannak is kell egyszer lennie.
ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még tanulok
ápr. 16. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Én mondjuk ilyen esetben lehúznám a tűzről, mert gyulladt már meg rizs, úgy, hogy hirtelen más dolgom akadt és ne volt időm figyelni.


Na, azóta erre külön figyelek, mert gáz volt a szitu.

ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó...?
ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül nagyon is finom lett, megpuhult jól :)
ápr. 16. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze jó lesz úgy is elrontani nem lehet.
ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!