Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz ma vacsorára?

Ki mit főz ma vacsorára?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 13:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10


+ egy bónusz tanács diéta mellé.


Főzz előre, mérd ki az adagjaid előre és ne úgy egyél, hogy ott a fazékba a kaja és szedsz és éppen akkor még ennél, ezért még szedsz és szedsz.. szóval segíteni tud, ha ki van mérve az adagod ami a megengedett kalóriád és azt megeszed és idővel megszokod, hogy azt eszed ami előre el van készítve és ki van mérve. Így könnyebb elkerülni a pillanat hevéből fakadó még egy kicsit eszek.. részt.

ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Vacsorára nem szoktam főzni, szendvics vagy popcorn lesz.
ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Én semmit
ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Padlizsánkrémes pirítós lesz. Napközben van főtt étel inkább. Most rakott kelkáposzta volt. Előtte sült tarja bulgurral és friss salátával, előtte töltött csirkecomb hagymás tört krumplival és uborkasalátával, előtte juhtúrós sztrapacska, volt zöldséges tócsni és fasírt borsófőzelékkel, előtte meg hortobágyi palacsinta. Nagyjából ezek voltak az utóbbi időben. Nem vagyunk levesesek. Néha húsleves vagy gombakrémleves.

Remélem, tudtam adni ötleteket.

ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, este nem eszünk melegételt. Füstölt lazac, sajt, zöldségek, tk kenyér lesz vacsira.
ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Vajas kiflit sütöttem, mellé ettünk sonkát, sajtot, paradicsomot, paprikát, salátát és főtt tojást. :)
ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem borsófőzelék lesz sült kolbival, mert megkívántam. :)
ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy külföldön vagyunk épp, szóval a vacsi kb sült ez-az és sali vagy valami hasonlóan "gyorsan összedobom" - dolog.
ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csevapcsicsa sült krumpli plusz saláta.
ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es, IMÁDLAK - megvan az ebédem a hazaút után (éjjel érkezünk meg).
ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!