Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz ma vacsorára?

Ki mit főz ma vacsorára?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lencsesaláta lesz kecskesajttal, kápia paprikával, hagymával
ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem főzök. Mi csak ebédre eszünk meleget.

Vacsira kipakoljuk a kenyeret, vajat, szalámit, sonkát, zöldségeket és mindenki eszik amit akar

ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomleves husgomboccal
ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Paul Atreides ***** válasza:
100%

-Tonhalas olívás paradicsomos tészta (Péntek vacsi)


Viszont amit utána terveztem azokat sokkal jobban várom:

-Rakott káposzta darálthússal (hétvégére)

-Marhacsontból húsleves (hétvégére)

-Csirkés-Brokkolis kéksajtos penne pirított dióval (hétköznapra)

ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Paul Atreides ***** válasza:
100%
*(MA + Péntek vacsi) Szóval ma készül, de kétnapra lesz készítve :)
ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Babgulyás, krumplis tészta de korai vacsora lesz.
ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás krumpli kovaszos uborkával, bár dietazom de ez a kedvenc ételem és néha megengedem magamnak mert különben megőrülnék 😀 ja és nem dietasan készítem, hanem kolbásszal és virslivel. Tejfölt teszek rá talalaskor és egy szelet kovaszos kenyer is lesz melle. Így sem fogom atlepni a mai kaloria keretet:)
ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lecsós rizses bab
ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Paul Atreides ***** válasza:
75%

#9


Nem kell diétásan készíteni. Mi kell a paprikás krumpliba? Hagyma, paradicsom, paprika amik elenyésző kalória tartalommal rendelkeznek és krumpli ami nem, viszont laktató étel. Ha kolbászból mértékkel teszel bele Kb 15 dkg, és mondjuk nem a legzsírosabb virslit választod ki hozzá, akkor simán ki lehet hozni ilyen 120-140 között a kalória tartalmat 100g-re ami egyáltalán nem tragikus. Feltéve, ha nem pakolod tele olajjal.


a tejfölből van olyan ami kevesebb zsírt tartalmaz és a kenyér meg teljességgel tévhit, hogy diéta alatt ne lehetne enni. Semmi baj vele. Max az, hogy sima fehér és gyorsan felszívódik és viszonylag sok kalóriát viszel be, de egyébként éhes maradsz.


Szóval ha megfelelően készíted el és nem kell kolbász mentesen és kenyér nélkül se, akkor akár minden héten ehetnéd még diéta alatt is.



#4 és #5 voltam.

ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Köszi utolsó, a paprikás krumplis vagyok 😀 igen, amúgy tudom hogy diéta alatt is bármit lehet enni,csak nálam fenn áll a veszély ennél az etelnel, hogy rájárok a hűtőben ezért inkább ritkábban készítem 😀 a virsli amiből beleraktam 250 kcal / 100 gramm és 200 grammot raktam bele, kolbászból viszont biztos kevesebbet mint 100 g, egy rövid rúd felét és a 2 rúd együtt 250 g. Viszont ez nagy adag szóval igen, az egy etkezesre jutó kaloria így nem olyan sok
ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!