Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A férfiak miért nincsenek oda...

A férfiak miért nincsenek oda a főzelékekért?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nálunk ha főzelék van, akkor mindig kell mellé vagy krumplit vagy rizst főzni, mert nem hajlandóak megenni... Ha pedig nem főzök krumplit vagy rizst, akkor kenyérrel eszik.

Nálatok is így van?

Ja, és a salátákról nem is beszélve...


2010. okt. 28. 15:08
1 2
 11/14 bénabéla11 ***** válasza:
54%

ez nekem is furcsa...én sem hallottam még krumplival se nemhogy rizzsel? elkeverd a főzelékben vagy mi?...nagyon nem megy hozzá sztem...


fasirtot a srácoknak:D


vagy tegyél bele nagyobb főtt zöldségeket tálaláskor: brokkoli, répa ilyesmi...

2010. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igazából már csak 2 hetente főzök főzeléket, de azt is csak magamnak, mert senki sem eszi meg. És én is főzök olyan dolgokat, mint amiket az utolsó válaszoló írt, hogy nem szeretem, de mégis elkészítem, és eszek is egy kicsit belőle, mert nem szeretnék pocsékolni. pl. lecsó, marhahússal készült dolgok, stb...
2010. okt. 31. 10:14
 13/14 doboszoli ***** válasza:

Talán kicsit korfüggő is.

40 éves koromig neg sem kóstoltam a főzeléket, anyám szerint 4 évesen "kucukának való"-nak minősítettem.

Most majd' 50 évesen kedvenceim a kelkáposzta, a sárgaborsó,a krumpli(sertésnyelvvel), a tök, száraz-és zöldbab, sőt a spenót és a sóska is. (Ez utóbbi kettő kizárólag hús nélkül, édesen, desszert gyanánt.)

Kettőt nem tudtam "kinőni": a zöldborsó főzelék, és a paradicsomos káposzta. Brrrrr!

2010. nov. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
volt két válaszoló, aki félreértette azt amit írtam. Nem keverem a főzeléket össze rizzsel és krumplival, hanem azt főzök azoknak akik nem szeretik a főzeléket!
2010. nov. 1. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!