Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ha nagyon kritikus...

Mit főzzek ha nagyon kritikus vendégek jönnek hozzánk? Recepteket írjatok lécíí

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a férjem szülei jönnek hétvégén vacsorára , és halvány fogalmam nincsen, hogy mit főzzek. A helyzet az, hogy elég kritikus személyiségek és egem sem nagyon csípnka én pedig szeretnék nekik megfelelni..

3 fogásoso lesz a vacsora és levesnek fácánhúslevest gondoltam..

Kérlek segítsetek!!


2010. nov. 4. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Olyat főzz, amit szoktál főzni, új dologokat nem nagyon kezd el próbálgatni, mert rizikós. Illetve túlbonyorítani se kell.
2010. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
áá fejezd be, hagyd abba ezt szerintem. főzz amit akarsz, amit szerettek, ha nem ízlik nekik nem eszik meg ennyi! nem kell megfelelni senkinek
2010. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%
Szerintem főzzön a férjed! Elvégre az ő szülei!
2010. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell semmi extrát főznöd. Amúgy is: ha nem nagyon csípnek akkor meg pláné minek?! Olyant úgysem fogsz tudni készíteni, amit elismernek, h finom, ízlik nekik. Én a helyedbe megkérdezném a páromat, h ő mit enne. :-) Neki úgyis a kedvébe tudsz járni.
2010. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem kedvelnek, hiába kínálsz libamájat kaviárral, akkor is bele fognak kötni és húzni a szájukat.

Nagyon új dologgal én sem próbálkoznék, a legjobb háziasszonynál, szakácsnál is üthetnek ki balul a dolgok.

Én csirkemellet őzgerincben, vagy töltött csirkecombot/dagadót, vagy fokhagymás tarját készítenék, krumplipürével, párolt káposztával, vagy gombaszósszal, esetleg párolt rizzsel.

Desszertnek amit szeretnek, rétest, vagy valamilyen poharas krémet.

2010. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

imádom a fácánlevest. másodiknak esetleg bakonyi borda?? nem tudom illik-e hozzá, de én majd meg veszek érte (most is azt főzök).

nem tudom milyen desszerteket szoktál készíteni, de pl. aranygaluska (bár az olyan laktató, hgoy mi főételnek esszük), vagy somlói.

hmmm....

2010. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy dolgot jegyezz meg! NE akarj nekik megfelelni. Nem szeretnek téged, ígyis úgyis beléd kötnek, vagy a főztödbe. Főzz egy megszokott kaját, ami már többször sikerült. Ne mutasd ki , hogy ideges vagy, ne legyen rajtad megfelelési kényszer.
2010. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Csináld azt, amit a legjobban, legfinomabban tudsz elkészíteni! Esetleg tudd meg a férjedtől, hogy mi a kedvencük és ha már annyira a kedvükben akarsz járni, akkor azt főzd.

Ha fácánlevest csinálsz csinálhatsz mellé nyúlpaprikást, de szerintem egy rántott hús sült krumplival is jó lesz nekik és tzatzikivel.

2010. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!