Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Amikor vacsorára pizza van,...

Amikor vacsorára pizza van, hogy ehet valaki kocsonyát helyette?

Figyelt kérdés

Csak szerintem képtelenség? Mamám sokszor azt eszik pizza helyett :D

Nem kell beszólni, csak érdekel, hogy ti képesek lennétek-e rá.


2010. dec. 1. 17:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azt nehéz elolvasni, hogy írtam, hogy ez HÁZI PIZZA és nem mükaja? -.-
2010. dec. 1. 17:59
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
É azt nem értem egyáltalán hogy tudja bárki megenni a kocsonyát, undorító. :S
2010. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a pizzást (főleg a házit), de soha nem cserélnék el egy tál finom házi kocsonyát pizzára. Pizzát bármikor ehetek, de kocsonyát csak ritkán.

18/L

2010. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

szerintem a pizza friss és forró - a kocsonya meg megvár.

Csakis PIZZa!!! A Mama vagy barbár, vagy ateista, ha ezt az egyszerű dolgot elhibázta!

2010. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Éppen, hogy nagyon vallásos a mama :D
2010. dec. 1. 19:15
 16/22 anonim ***** válasza:
Mivel én pizzaimádó vagyok, biztosan a pizzát választanám:) Viszont szeretem a kocsonyát is, és szerintem egyáltalán nem undorító! Amúgy meg nagyon utálom, ha valaki kajára azt mondja undorító! Attól még mások szerethetik és nem kell elvenni tőle az étvágyukat!
2010. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki azt mondja rá, hogy undorító akkor neked miért megy el az étvágyad töle? Kit érdekel, hogy más mit mond...
2010. dec. 1. 20:05
 18/22 anonim ***** válasza:
és akkor téged mit érdekel hogy más mit gondol?
2010. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hát rád nagyon nem vagyok kíváncsi, ha képtelen vagy akármi értelmeset is írni.

Én véleményeket kértem.

2010. dec. 1. 21:26
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a mamád gyomra nem bírja a kelt tésztát este? A házi pizza elég nehéz, laktató étel, főleg este. Az én mamámnak is elég sok étellel van gondja, elég sok mindent nem mer este enni.

Amúgy én nem tudom melyiket választanám, mert mindkettőt szeretem. Bár ha megérezném a friss házi pizza illatát...hm...akkor pizza! :)

2010. dec. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!