Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálhatnék a maradék...

Mit csinálhatnék a maradék darálthúsos bolognai mártásból a sima - tészta+szósz+sajt verzión kívül?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pizza alapnak tökéletes. Készítessz kelt tésztát, rákened, + még raksz rá amit kedvelsz. Kukorica, tsgomba,oliva bogyó, paprika karikák,stb. majd sajt, s mehet a sütőbe.
2009. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
pl. hortobágyi-palacsinta szerűséget
2009. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csőben sült spagettit szoktam, bár az elég "sima tészta+szósz+sajt verzió". Le szoktam fagyasztani, máskor megcsinálom csőben sültnek.

Ált nagykockából v más "lapos" tésztából. Kikenem a tepsit, bezsemlemorzsázom, jó sok szószt összekeverek tésztával, beleteszem a tepsibe a felét, sajtot reszelek rá (sokat), beleteszem a másik felét, aztán rá a tejfölös elegyet (tejföl+tojás+sajt), aztán bevágom a sütőbe!

Mi jobban szeretjük, mint a sima bolognai spagettit.

De tényleg jó pizzára is, melegszendvicsnek is, meg palacsinta tölteléknek is.

2009. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En lasagnet keszitenek belole. Nagyon egyszeru, vegyel lasagne lapokat hozza.

Ugy keszited el, hogy egy sor lasagne lap, egy sor martas, besamel martas, majd ujra lasagne lap...sajtot is tehetsz ra ugy meg finomabb.

A mindmegette.hu-n megnezheted a pontos elkeszitest, felteve ha meg nem tudod.

2009. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Melegszendvics.
2009. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
leveles tésztára tedd rá, hajtogasd össze, tegyél rá sajtot, be a sütőbe. :)
2009. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hú, nagyon jó ötleteket adtatok, köszi!

az első adagból ma este melegszendvics lett sok sajttal a tetején, mellé salátával, de van még pár adag bolognai a fagyasztóban, úgyhogy lesz alkalmam a többi tippet is kipróbálni ;)

2009. jan. 19. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
A tepsibe öntsél egy zacskó nyers penne tésztát, keverd össze a mártással, reszelj rá sajtot, és így süsd meg. Legyen kicsit hígabb a mártás, és fedje el rendesen a mártás a tésztát. Nagyon finom.
2009. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

régi kérdés, de ha valaki véletlen rákeresne (nekem is így dobta ki)


húsos pirogot szoktam készíteni, vagy kelt tésztából töltött korongot

[link]

nem a kukoricás cuccal, hanem ezzel töltöm

2013. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!