Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a neve annak a tollnak...

Mi a neve annak a tollnak amivel sütiket lehet díszíteni? (ehető festék van benne)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 14:11
 1/6 anonim válasza:
sajna nem tudom a nevét, de a dr oetker gyártja, és a boltokban az ő papírpolcukon szokott lenni
2010. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

r. Oetker Dekor Toll cukormáz (4 színben) - 76g (Természetes színezék és aroma felhasználásával).


Összetevők:

cukor, víz, növényi olaj, glükóz szirup, színezékek (zöld alga kivonat, lutein, kármin, titán-dioxid), módosított keményítők, emulgeálószer (poliszorbát 60), tartósítószer (kálium-szorbát), természetes aroma, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).


Díszítse egyszerűen süteményeit a 4 színű (piros, sárga, fehér és zöld) Dr. Oetker Dekor Tollakkal.


Tippek: A színes cukormáz közvetlenül a tubusból, azonnal felhasználható. Használata igazán kényelmes és egyszerű. Engedje szárnyalni képzeletét, készítsen egyedi dekorációkat kedvenc tortáira, süteményeire.


Felhasználási javaslat:

1. A könnyebb felhasználás érdekében dörzsöljük át a tubust, vagy tegyük 1 percre meleg víz alá.

2. Távolítsuk el a tubus kupakját, és egyenletes határozott nyomással nyomjuk a mázt a süteményre.

3. Használatkor tekerjük fel a tubus végét, így elkerülhetjük, hogy levegő kerüljön bele.

4. Használatot követően tisztítsuk meg a tubus száját, és rögzítsük megfelelően a kupakot.


Fontos:

NE TEGYÜK KÖZVETLENÜL A TUBUSOKAT HŰTŐSZEKRÉNYBE! (A mázzal diszített sütemények hűthetők.)

36 HÓNAPOS KOR ALATTI GYERMEKEKTŐL A TUBUS TÁVOL TARTANDÓ! (A kupak lenyelése fulladáshoz vezethet.)

2010. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jah és kihagytam 800 ft körül van.
2010. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van én a tescoba vettem már 300-ért dr. otkert.

Amúgy tényleg drága!

De ha van a közeledben olyan hely ahol kapsz ételfestéket, akkor jobban jársz ha egy tojásfehérjéből és 12dkg porcukorból csinálsz cukormázat és azt színezed.

Dolgozni is könnyebb vele, és finomabb is.

2010. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia kicsit offolok: szerintem ne vegyél.Én kiadtam érte 700Ft-ot, de ehetetlen. Csak akkor vedd meg, ha olyant szeretnél készíteni amit nem akarsz megenni.
2010. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Mézeskalácsra ment volna, de akkor veszek festéket, és magam csinálok!Köszönöm szépen!
2010. dec. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!