Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy olvasszam meg úgy a...

Hogy olvasszam meg úgy a csokit hogy jó folyékony legyen? Pici golyókat akarok belemártogatni. Már próbáltam, olajat is öntöttem hozzá, de nem lett túl folyékony, picit sűrűbb volt, és így nehezebb volt belemártani.

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Szia!

én nem értem, hogy hogy víz gőz fölött nem olvadt fel a csoki és nem lett folyékony állagú?

tej nélkül meg minden nélkül is fel kéne olvadnia ....


De megolvadt csak nem lett túl folyékony ahhoz hogy jól bele tudjam mártogatni a golyókat, picit sűrűbb maradt. Lehet hogy kevés olajat tettem hozzá.


De megpróbálom vajjal és olajjal, hátha úgy sikerem lesz:)

2010. dec. 10. 16:58
 22/24 A kérdező kommentje:
Ja de most már végképp nem tudom hogy jók-e a csokifigurák vagy sem. Mert egyikőtök azt mondja hogy nem mások pedig azt hogy igen. És én is úgy hallottam hogy fel lehet használni. Sokan nem dobják ki.
2010. dec. 10. 17:01
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia,fellehet mi még valamikor a cukrászdában is felhasználtuk:)Csak olaj kell bele,meg ha csomós lesz át kell szűrni!!
2010. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam tejjel és jó lett. Egy picit többet öntöttem, mert nem tudtam mennyi kell bele, de majd legközelebb kevesebbet öntök és akkor pont jó lesz.
2010. dec. 12. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!