Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Háziasszonyok, akik minden...

Háziasszonyok, akik minden nap főztök! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne, akinek családja van, (anya, apa, meg gyerek/gyerekek)Ti mindig csak húst főztök hétvégén?

"Csak az az étel?"

Megmondom majd miért kérdezem.


2010. dec. 27. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vasárnap mindig hús van.
2010. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Valamilyen formában megjelenik a hús: vagy a levesben, vagy a főételben, de hús nélkül a férjem reklamálna. A hétvégi menünk annyiban különbözik a hétközbenitől, hogy kicsit időigényesebb ételeket főzök. Hétközben főzelékeket, tésztákat, gyors egytálételeket készítek (előtte mindig kötelező fogás a leves), hétvégén jöhetnek a mindenféle bonyolultabb, összetettebb étkek.
2010. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát én egyedül élek, és minden nap van hús, vagy hal.

21/F

2010. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi ketten élünk anyummal, és mindennap főzünk, még munkába is hazait viszek és ott megmelegítem mikróban. Én nem vagyok vega, de több hétig is ellenék hús nélkül, zöldséget rengeteget eszem mindenféle formában, anyu husis, de néha megtréfálom és "kifelejtem", ha én főzök. Ritkán van leves és második együtt. Úgy értem ha leves, akkor sűrű, tartalmas és nem kell utána semmi más. Sütit havi egy-kétszer sütök.
2010. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kriszti83 ***** válasza:
Mi nagyon húsevők vagyunk, ezért hétköznap és hétvégén is van a menüben hús, vagy a levesben vagy a másodikban. Főleg szárnyast eszünk.
2010. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nálunk szombaton mindig valami könnyebb, tésztaétel van, vasárnap pedig mindig hús, és szinte mindig rántott hús :DD

Ja, és leves is csak vasárnap van. Egyikünk sem rajong nagyon a levesért.

Hétközben kb fele-fele arányban fordul elő hús és más étel, de azért mondjuk hús nélküli étel többször van, mert én nem nagyon szeretem.

2010. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!