Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilveszterre valami egyszerű...

Szilveszterre valami egyszerű kis étel?

Figyelt kérdés

Barátnőmhöz megyek szilveszterre,és még az ő barátai lesznek ott 6-8 főről van szó,mind 20 év körüli fiatalok,és tudom,hogy csak az italról gondoskodnak. :) Arra gondoltam,hogy készítenék valami kis könnyű kaját,hogy mégse csak az ital fogyjon. Na de mit lehetne? Van valami tippetek?


25/N


2010. dec. 27. 12:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
88%
gyümölcs sali meg én brassóit tervezek, h azzal lepem meg a barátom, bár 6-8 főre kicsit sokat kéne:)
2010. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
88%
meg esetleg szendvicseket is csinálhatsz...főleg a pia felszívásához hasznos..:D
2010. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen valami olyasmire gondoltam én is ami mellett azért lehet iszogatni is.... :)
2010. dec. 27. 12:18
 4/17 anonim válasza:
60%
Cézár saláta hmm:P
2010. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
76%
Bruschetta.
2010. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Én is valami olyasmit készítenék, ami kicsit "felszívja" az alkoholt. Pl. szendvics különböző feltétekkel, sós sütemények (pogácsa, sajtos rúd/ perec stb), valamilyen sós muffin, pizzás rúd, májkrémes táska... szóval valami ilyesmiket.

Ha esetleg salátában gondolkodsz, a tésztasali szerintem nyerő.

2010. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Én csirkés tésztasalátát csinálok.Csirkemellet( kb 1 kg),felkockázod,megsütöd,félretszed.Előveszel egy nagy tálat,abban összekeversz 1 nagy tubus majonézt,1 nagy pohár tejfölt,só,bors,mustár ízlés szerint.Feldarabolsz kb 4 fej lilahagymát,ugyanennyi almát,kígyóubit.Kifőzöl 1 kg csigatésztát,és óvatosan belekevered a majonézbe,nehogy összetörjön a tészta,és hozzáadod az előzőleg feldarabolt hozzávalókat és a húst.Nagyon finom,egyszerű,gyors,imádja az egész család...Jó étvágyat! :)
2010. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Tatár bifsztek, majonézes és ecetes burgonya. Toast kenyér sok!
2010. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél fagyasztott leveles tésztát, kinyujtod, pohárral kiszaggatod, megkened pizza krémmel, rá sonka és sajt! 10 perc sütőbe és kész is! Én mindig ezt készítem szilveszterre! Hamar kész van nem olyan drága és alkohol mellé isteni! :) Remélem segitettem!
2010. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Lényeg, hogy ne egyél semmilyen szárnyast, mert a hagyomány szerint kikaparja a szerencsét. Lencsefőzelék mindenképp szokás, ugye mert a bőséget szimbolizálja. Én nagyon szeretem szilveszterkor a koktélvirslit. Olyan kis pici és cuki és nagyon finom. Meg sztem simán jó valami egyszerű szendvics meg csipsz, rpoi stb. :)
2010. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!