Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell sütőben krumplit sütni?

Hogy kell sütőben krumplit sütni?

Figyelt kérdés

Nos, tudom, hogy hülye vagyok és kezdő, de az lenne a kérdésem, hogy lehet úgy krumplit sütni, hogy beteszem a tepsibe és betolom a sütőbe. Most nem akarok olajban krumplit sütni, meg semmi ilyesmi. Kell alá valamit tenni? Zsiradékot vagy vizet?


Mindenkinek aki válaszol köszönöm és megy a zöld :)


2010. dec. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Semmit, megmosod a burgonyát, egyes helyeken tepsibe dobják, máshol még alufóliába is teszik, szerintem nem változtat szinte semmit az ízén :)

Ha kiszedted a sütőből, akkor egy picit fröcsköld meg vízzel, dobj rá konyharuhát, és hagyd úgy 15-20 percig, így könnyebben le fog jönni a héja :)

Sok sikert :D

15/L

2010. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. dec. 28. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Én megmosom (nem törölöm le), felkockázom, sót, borsot, pici pirospaprikát teszek rá, rálocsolok egy kevés olajat, és alufóliára sütőpapírt teszek, ráterítem a krumplit, és addig sütöm, míg szép sült krumpli színe nem lesz.
2010. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztítsd meg, vágd félbe, töröld meg. A tepsi aljába szórj vékony réteg sót, arra rakd. Nagyon szép pirosra és ropogósra fog megsülni.
2010. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!