Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sütőben sült krumplit ehetek...

Sütőben sült krumplit ehetek diéta alatt alkalmanként?

Figyelt kérdés
A csirke mellé dobtam be a tepsibe, befűszereztem és együtt sütöttem meg. Így ehetek belőle?
2010. jún. 25. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Olajat raktál alá?

Én vmelyik nap héjában rácson sütöttem 4 apró szemet szintén rácson olaj nélkül csirkecombot.És szintén megkérdeztem ezen az oldalon és azt mondták/irták hogy kevés alkalmanként nem árt.Kizárólag ebédre,szóval nem vacsira.

Próbáld meg héjában nagyon fincsi.

2010. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha natur sütöd,és nem öntötted nyakon olajjal.
2010. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem öntöttem rá olajat csak befűszereztem és a csirkével 1 tepsiben sütöttem és ebédre készült.
2010. jún. 25. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor egészségedre!:)Jó étvágyat hozzá!


Elsö és harmadik

2010. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

A burgonyával -sokan nincsenek képben- a legnagyobb gond az, hogy nagyrészt üres kalóriát tartalmaz. Nézzed meg a szénhidráttartalmát, viszonylag alacsony, 20-30%.

Na most tudni kell, hogy az úgymond "üres kalóriát" ami nem a testednek felhasználható tápanyagokból áll, hajlamos vagy zsírként raktározni, mivel mást nem tudsz vele csinálni.

Természetesen ha a kalóriadeficit negatív, akkor nem fogsz zsírt raktározni, de amennyiben pozitív, úgy egyből megy zsírba.

Ergo: a burgonya kiváló szénhidrátforrás, csak az adagokkal vigyázni kell. Ha megeszel napi 1 kilót, akkor nagyon szépen elhízhatsz, viszont pár szem egyáltalán nem árt, sőt rendkívül jó energiaforrás.

Úgyhogy ha vigyázol az adagokkal és nem olajozod be, akkor egészségedre, jó táplálékot választottál!

2010. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő választ az utolsónak. Nem eszem minden nap, akkor is olaj nélkül.

Vacsorára lehet enni körözöttel töltött sonkatekercset tojással és zöldségekkel? És pufirizst mikor lehet enni?

2010. jún. 25. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!