Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segítséget kérnék a menüben?

Segítséget kérnék a menüben?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami különlegesebbet készíteni a szüleimnek, amikor jönnek segíteni felújítani az új lakásunkat.

Arra gondoltam, hogy halfilét csinálok gombás széles metélttel.

Ez rakott, tepsis módon van elkészítve. Szószos, gombás-paprikás metélt közé van berakva a hal.



Szerintetek ez jó lehet? Nehezen tudom ez alapján eldönteni, hogy érdemes -e ezt csinálnom.

Ti mit gondoltok?

Vagy van valami más ötletetek ami bevált?


Előre is köszi!


2011. jan. 31. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó, ha a szüleid is szeretik a gombát és a halat (ez két kritikus étel :)) , akkor mindenképp jó választás.
2011. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ez számomra jól hangzik :)

Mondjuk én nem bisztos, hogy széles metéltet használnék hozzá. Inkább kagyló tésztát.

2011. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Az én szüleim a csirke combot szeretik. Nekik én són sült csirkecombbal és zöldséges krumplival kedveskednék vagy olyannal amit bár szeretnek de nem szoktak készíteni. Lángos,tökipompos :-)
2011. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből elkezdett korogni a gyomrom :D Nagyon jól hangzik, én biztos imádnám. A gomba meg a hal a kedvencem.
2011. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon finom lehet ez a kaja, bár én ezt inkább majd a lakás-avatón csinálnám meg nekik. Most nehéz fizikai munka végzése céljából jönnek. Olyan kellene, amit gyorsan "be lehet lapátolni" (nem kell a szálkákat keresgélni) és még degeszre is ehetik belőle magukat. Tehát én valami jófajta pörköltet csinálnék körettel, savanyúval, és előtte levessel. A halételt meghagynám egy ünnepi alkalomra.
2011. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!