Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tócsit szeretnék csinálni...

Tócsit szeretnék csinálni ebédre, de nem igazán emlékszem a receptre, olyan rég csináltam már?

Figyelt kérdés
Neten kerestem receptet, de valamelyik azt írja hogy a tésztába is rakjunk tejfölt, valamelyik meg hogy csak tálaláskor. Melyik a finomabb?
2011. febr. 11. 12:22
 1/6 anonim válasza:
0%

Az Tócsni :))

Szerintem ne rakj a tésztába tejfölt,mi nem szoktunk,finom szokott lenni!!De ahogy érzed,próbáld ki így is-úgy is!!

Írd meg milyen lett!! :D:D

2011. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na, ahány embert megkérdezel, annyiféle nevet és receptet fogsz hallani!

Ez pont egy olyan kaja, amit rengetegféleképpen hívnak és mégtöbb féleképpen csinálják :)

Én nem teszek bele tejfölt.

De bárhogy csinálod, nemigen lehet elrontani :)

2011. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképpen megírom milyen lett:)
2011. febr. 11. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Na igen, egyszer a csoporttársaimmal összeszedtük, ki milyen néven ismeri, 10 különböző elnevezés lett :) Nálunk pl. pacsninak hívják.

www.mindmegette.hu - itt rá tudsz keresni - tócsni, tócsi, burgonyafánk, lapcsánka, krumplislepény, pacsni néven próbálkozz :) (Hirtelen ennyi jutott az eszembe, de még van)

2011. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 doboszoli ***** válasza:

Nálunk (Hevesben) macok a böcsületes neve.

Reszelt krumpli,só, bors, fokhagyma, liszt.

Serpenyőben ZSÍRON sütve. Ipari mennyiséget tudok enni.

A nyáron ettem a tóparton olyat, hogy bogyiszlói paprika volt a fentieken kívül belegyalulva. Szuper volt, isten áldja Oláh Zoli Bátyámat, aki sütötte!!

2011. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én így készítem (nálunk berét néven ismert):


Reszelt krumpli, tojás, tejföl, só, bors, kis majoranna, pici olaj, sok fokhagyma, liszt amennyit felvesz :)


Férjem rengeteget meg tud enni belőle, imádjuk!


Jó étvágyat!

2011. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!