Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1500 kcal-os táplálkozásomnál,...

1500 kcal-os táplálkozásomnál, esténkén rendszeresen mély éhezés gyötör, de amikor az 1000 kcal-osat csináltam, sokkal jobban birtam, és nem emlékszem " éhsóvárgásra" Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
15/L
2009. okt. 16. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
azt szokta meg a szervezeted, most meg minden falatot raktároz ami + ban jön, én erre tippelek de 1500 alá ne menj sőt szerintem 1800-2000re növeld és mellé sportolj, mert még csak 15 éves vagy !:)
2009. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy szokás kérdése! Én pl. pont hogy tömeget akarok növelni! Amikor keményen edzettem akkor 5.000 kcal-t zabáltam be egy nap! De abban az időszakban ha már 4-5 napja is volt hogy nem edzettem akkor is nagyon éhes voltam ha csak 3.000 kcal-t ettem! Amikor már eltelt egy fél év edzés nélkül és lassacskán elkeztem ösztönösen kevesebbet enni, volt hogy 1500 kcal-al is tökéletesen megvoltam egy nap!
2009. okt. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs baj az 1500 kalóriával, de vacsizz egy banánt, ha érzed, hogy éhes vagy! Az egészséges és nem fogsz tőle elhízni. De ne növeld a kalóriát. Vagy igyál egy bögre kakaót édesítővel. ezt is szoktam én is, mert én is néha kicsit éhes vagyok.
2009. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok! A banán nagyon egészséges, sok benne a fehérje, a b vitaminok, és sok ásványianyag! Nagyon hasznos tömegnövelésre, ugyanis 1 db. banán 300 kcal-t tartalmaz, több mint egy snickers csoki! Való igaz hogy 1800 kcal sem sok, azzal is fogsz fogyni ha van mellette némi mozgás! De a leghasznosabb, ha úgy érzed hogy az kevésbé leszel éhes tőle, egyél valamilyen alacsony zsírtartalmú állati fehérje forrást! Pl. valamilyen felvágott! A húsoknak a szénhidrát tartalmuk szinte 0, a fehérjét viszont a szervezetünk nem nagyon tudja elraktározni, csak a májban ahonnan mindenképpen elégeti!
2009. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!