Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan süti recept, amely...

Van olyan süti recept, amely finom és bevágódhatnék vele a barátom szüleinél?

Figyelt kérdés
16. éves lány
2009. febr. 18. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Látogass el ide:

www.sutireceptek.extra.hu

Én valami fincsi muffint sütnék.Könnyű elkészíteni és általában finom is.Pl. csokis muffin.

Sok sikert!

2009. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az én párom a somlóimtól van teljesen odáig. Képes egy nap alatt felfalni egy hatalmas tállal. Ha gondolod leírom, én hogyan készítem, ha nem gond hogy egy picit sokat kell vele bajlódni.
2009. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tudd meg, mit nem szeretnek, allergiásak-e valamire, nem cukorbetegek-e. {Én csináltam a barátom szüleinek süteményt, aztán kiderült, hogy mind a ketten cukorbetegek, és nem ehetnek a sütiből. Írtó nagy égés volt!}
2009. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

tiramisu - egyszerű és fincsi


az én verzióm:

1 nagy tejfölbe 1 citrom reszelt héját, 2 zacsi előírás szerint elkészített tejszínhabporból hab, 1 vaníliás cukor, 3-4 ek porcukor - összekevered


kb másfél csomag babapiskótát 2 dl kevés rumaromával ízesített meleg kávéba mártogatsz (épp csak forgasd körbe benne, ne hagyd, hogy megszívja magát) - ezt rétegezed a krémmel vagy egy szép nagyobb szögletes jénaiba, vagy kis desszertestálkákba


a végén kakaóporral megszórod a tetejét

állni kell neki 1 éjszakát, vagy legalább 5-6 órát, hogy összeérjen, megpuhuljon a piskóta

2009. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen érdekel a somlói recept
2009. febr. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!