Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Étel festék? Színező gél? Hol...

Étel festék? Színező gél? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Családomnak hobbi szinten sütögetek mostanában tortákat. Olvasgatom itt, hogy van aki a feketét széntablettával helyettesíti. Hogyan? Nagy áruházakban van ilyen paszta, mennyibe kerül? Kifejtenétek bővebben?
2011. ápr. 11. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
A széntablettát gyógyszertárban lehet kapni, hasmenés esetén hasfogónak használják...
2011. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ételszínezékeket a tescoban szoktam látni, az árát nem tudom, de nem drága.
2011. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a széntablettát finom porrá kell törni, a kapszulásat csak kiönteni a kapszulából. pici vízzel vagy alkohollal

simára keverni és úgyanúgy, mint bármely más ételfestéket, a marcipánhoz, vagy fondanthoz adni.

2011. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Innen rendelhetsz is, de vásárolhatsz is. Árak egyedi termékeknre kattintva jönnek fel:

[link]

2011. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a multik ( Auchan, Tesco, Cora) cukrász ill. sütőrészlegénél lehet kapni ételfestékeket, ott ahol a van.cukrok, aromák stb... vannak.
2011. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ételszínezéket cukrászkellékesben(nagykereskedés) lehet kapni!Nagyon sok féle színben,több mint 5 árnyalat színenként,és tényleg különböző és 60 ft!
2011. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
A tescoban láttam kb 60 Ft volt ott is. Biztos nem kóstolnám meg a széntablettás sütit :D
2011. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Utolsónak adok igazat, nekem se szimpi ez a széntablettás megoldás...múltkor a katicás torta pöttyeihez is ezt ajánlották...hát én tuti nem csinálnám vele. :)
2011. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Akkor ma a nyakamba veszem az utána járást:)

Azért ha elakadok valamiben, zaklathatlak benneteket?

2011. ápr. 12. 05:18
 10/12 anonim ***** válasza:
persze, azért a szenes változatot se dobd el, az legalábbb természetes anyag,nem szintetikus festék.
2011. ápr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!