Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen húsvéti ételeket...

Milyen húsvéti ételeket ajánlanátok? Amik nem tartalmaznak se sonkát, se tojást.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Vega vagy?

Vendégvárót vagy családi ebédre-valót kérsz?

2011. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nyulat és bárányt ajánlanék a húsok közül. Illik az alkalomhoz.
2011. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neem,nem vagyok vega,csak súlyós emésztési problémával szenvedek 1éve,és nem ehetek,füstölt dogokat,tojást se nagyon(semmi olyat ami puffaszt,és marhahúst).
2011. ápr. 17. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
bárány.az könnyű és eheted salátával.
2011. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz venni, akkor egy finom nyúlpaprikás, utánna bárányból egybesült, finom piros ropogós.

Ha ezeket nem tudod megvenni, akkor könnyű étel a sült csirke (kismillió változata van akár ezen az oldalon is). De az is lehet, hogy csinálnék (bár húsvétkor nem "szokás") egy halászlét, vagy rántott halat, mindenképpen valami különlegeset, amit sima hétvégén nem.

2011. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy illik-e húsvétkor, de én most egyik napra egy pecsenyekacsát terveztem be.az a kevés zsír is kisül belőle, ami benne van, így nem mondható nehéznek.azért arra ügyelek, hogy ne száradjon ki,omlós maradjon.

Második napra borzas karajt gondoltam, ami krumplis bundásat jelent.ebbe azért egy tojás kell...:)

a kacsához aszaltszilvás-almás-vöröskáposzta lesz és valamilyen krumpli, a karajhoz csak sok sok fiss idénysaláta.

2011. ápr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!