Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csajok segítseket! Mit csinálj...

Csajok segítseket! Mit csináljak egy lábas paprikás krumpliból?

Figyelt kérdés
Vasárnapi pörkölt mellé főztem köretnek, de nem maradt el. Nem szeretném kidobni...
2009. márc. 9. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Egyetek meg.
2009. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keverj hozzá valamilyen kifőtt tésztát (pl tarhonya) lesz belőle egytálétel, savanyúsággal szerintem egyszer megehető.
2009. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem mondod komolyan? Úgy gondoltam hogy a hajamra kenem inkább ... kösz sokat segítettél..
2009. márc. 9. 12:48
 4/20 A kérdező kommentje:
2.-nak köszönöm:)
2009. márc. 9. 12:48
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a paprikas krumplit csak ugy puha kenyerrel esszuk meg. Nekunk az olyan, mint egy fozelek.

Te porkolthoz hogy keszited el? Nem is hallottam meg ilyet. Mi ugy szoktuk, hogy csak az az ebed, paprikas krumpli kenyerrel.

Tenyleg en is azt mondom, egyetek meg csak ugy. En imadom!

2009. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Igazából úgy funkcionál, mintha csak sima krumpliköret lenne a pörkölt mellé, csak én nem szeretem összefőzni a hússal. Ezért,hogy ne csak sós vízben főtt krumpli legyen, paprikás krumplinak teszem fel főni. Másnap már nem szeretjük megenni csak úgy, azért kéne valami recept....
2009. márc. 9. 12:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

én úgy szoktam csinálni, hogy főzök bele kolbászt, virslit, és mi is "csak" kenyérrel szoktuk enni:)

jobb ötletem sajna nekem sincs.

2009. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat, en halal komolyan irtam, hogy egyetek meg (1. valaszolo vagyok), nalunk ugyanis a paprikas krumpli egy virlis/kolbaszos egytaletel, es csak kenyerrel esszuk. Koretkent valo felhasznalasrol meg nem is hallottam.
2009. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát ilyen receptet nem hallottam, amit le fogok írni, de ha az én nyakamon maradt volna, akkor összetörném, kevernék bele pár tojást, fűszereket és kisütném krokettnek.
2009. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Zalában ismeretes a krumplisrétes. Vegyél réteslapot, törd meg a maradék krumplit, aztán töltsd meg a lapot, és süsd meg.


Üdv!

2009. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!