Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem nagyon próbáltam még...

Nem nagyon próbáltam még bonyolultabb ételeket inkább ilyen könnyen elkészíthetőeket, írnátok nekem olyanokat recepttel?

Figyelt kérdés
Igazából még elég fiatal vagyok és ezért keresek könnyen elkészíthető recepteket! :)
2011. máj. 22. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Csirkemel só, bors, rozmaring, fektesd kiolajazott tepsibe, önts rá tejfölt, reszelt sajtot, lefedve süsd fél órát.


1 marék húsos szalonát vagy kolbászt kezdj piritani, 1 f. kockázot hagyma, 2 g. fokhagyma, 1 db darabolt pari konzerv, só, bors, oregánó, rozmaring, bazsalikom addig főzd míg rotyogni kezd, még melegen keverj hozzá kifőtt tésztát.


0,5 l. vízben oldj fel egy leves kockát mikor forr üs bele 1-2 tojást úgy 5 p. főzd még.

2011. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hmm...nagyon jól hangzik,köszi a receptet! :)
2011. máj. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!