Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Akkor is finom lesz a káposztá...

Akkor is finom lesz a káposztás tészta, ha nem reszelem, hanem csíkokra vágom a káposztát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

finomnak finom lehet, csak nem úgy néz ki, mint a káposztástészta.

mint, ha dinsztelkáposztát kevernél össze kockatésztával.

2011. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sosem reszelem, csak nagykéssel csíkokra vágom, és utána a csíkokat még keresztbe úgy, hogy kb. 3 cm hosszúak legyenek. Én így szeretem.
2011. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miis vagdalni szoktuk. Az sem baj, ha nem tul apró...
2011. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így is és úgy is káposzta, finom lesz csak más a kinézet.

Anyum mindig is vágta, anyósomnál ettem életemben először olyat, ami reszelve volt. Ennél fogva párom a reszelt verzióhoz ragaszkodik, ami az ő reszortja :)

Nekem meg teljesen mindegy, hogy ő lereszeli, vagy én összevágom. Annyi, hogy így még segítségem is van, sőt még utána is jön, hogy mit segítsen :D

2011. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Káposztás tésztának káposztás lesz, csak nagyobbak lesznek benne a csíkok.

Éni mádom a cvekedlit, eddig csak úgy ettem, hogy reszelve volt a káposzta. De nem hinném, hogy a darabolás kizáró ok lenne,hogy megkostóljam. :)

2011. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!