Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukkini diétásabb változatban?...

Cukkini diétásabb változatban? Kérhetek recept ötleteket?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. jún. 18. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb tepsibe,amit vékonyan kiolajozol,karikázz bele cukkinit,sózd meg,rá egy réteg cikkekre vágott paradicsom,só,esetleg kedved szerinti zöldfűszer,ezeket mégegy rétegben. Aztán egy egész tojást elhabarsz egy 12 %-os tejföllel,vagy ha ennél is diétásabbat szeretnél,akkor joghurttal,amibe szintén tegyél sót. Öntsd rá és süsd meg a sütőben.Nagyon finom,és alig tartalmaz kalóriát,én hidegen is szeretem.
2011. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én még az előzőhöz gombát és majorannát szoktam tenni, de amúgy mindent ugyanúgy!!
2011. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon finom:


[link]

2011. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű és finom is: Cukkini hot dog.

Fogod a cukkinit, hosszában kettévágod, kikanalazod a belsejét egy csíkban. Ezt a "masszát" sózód-borsózod, esetleg majonézt és valamilyen sovány sajtot teszel bele. (ízlés szerint) A cukkinibe teszel virslit, rá a masszát, be a sütőbe, amíg a cukkini puha nem lesz. Jó étvágyat.

2011. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj rántottát úgy, hogy darabolsz bele paradicsomot meg cukkinit (én előtte kicsit előfőztem a cukkinit). Tetszés szerint fűszerezheted is. Én maradék sajtot kockáztam bele.
2011. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!