Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Paradicsomot lehet sütni?

Paradicsomot lehet sütni?

Figyelt kérdés

Oké, elég hülye a kérdés... rántottába akarnám... szóval először megpirítom a hagymát és a paradicsomot, ha így lehet, utánna jön a többi...

Nem fog megégni a paradicsom?

Bocsi, elég tapasztatlatan vagyok ilyen téren :D

L/17


2011. júl. 4. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet. A lecsóba is sütni kell :)

De rántottához amúgy finomabb nyersen mellékarikázva, meg jobban is néz ki.

2011. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

teggyél hozzá egy paprikát is a tojás előtt és finom lecsó lesz.

a sült paradicsomot szeletekben, vagy töltve valamivel

sütőben szokták készíteni.

ajánlom, hogy mártsd egy pillanatra forró vízbe és húzd le a héját, aztán vágd kis kockákra.tedd a dinsztelt hagymára, utána paprikát és, ha az már puha akkor a tojásokat felverve süsd össze vele.

2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A túrót...simán is sütheted...én szoktam néha úgyis...ízlés szerint befűszerezed aztán megsütöd. ha akarod kiveszed ha nem akkor rá is öntheted a tojást

persze odaéghet, mint minden amit nem veszel le időben a tűzről...figyel ni kell és ne max lángon

nem kell sem megnyúzni sem a nagy sütőt begyújtani. persze lehet úgy is de nem muszáj.

mnaaaa...meg is éheztem :)

sok sikert ;)

2011. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is nagyon éhezek már :)

Köszi a válaszokat :D

2011. júl. 4. 18:12
 5/6 anonim válasza:
Én szoktam úgy csinálni rántottát, hogy megpirítom a szalonnát, a hagymát utána pár darab paradicsomot beleteszek és elkeverem, amíg teljesen nem folyik, utána bele a tojást és addig keverni, míg rántotta nem lesz. A paradicsom héját a végén kiszedem, mert úgy nem valami finom. :D
2011. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy szoktam paradicsomos rántottát készíteni hogy: nem túl vékonyan felkarikázom a paradicsomit, egy serpenyő aljára teszem és nagyából fél perc múlva megfordítom a paradicsomokat. A tojásokat pici sóval és pici borssal felverem, majd beleöntöm a serpenyőbe rá a paradicsomokra. Nagyon finom ha már megsült.
2011. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!