Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húsvétra lehet bolonyai...

Húsvétra lehet bolonyai pennét készíteni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert egy ismerősöm azt mondta,hogy ilyenkor sülthúst,vagy fasírtot,vagy rántotthúst szoktak.Szerintetek mit készítsek húsvétra,mert jön a barátom és valami finomat szeretnék,de nem túl hagyományosat.
2009. ápr. 8. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki azt csinál amit akar. Ha a "szoktak" alapján főznél, akkor biztos nem rántotthúst vagy fasírtot kéne csinálnod, hanem sonkát vagy bárányt. Tehát ha nem hagyományos kaját akarsz, akkor főzhetsz bármit.
2009. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van mindenki azt készít, amit szeret és amit akar. Nyugodtan csinálj pennét, ha te és a családod ezt szeretitek. Én arra sosem adok, hogy mit illik...

Pl. pénteken tudok szabadságon otthon maradni, és ekkor fogok ablakot pucolni, viszont pénteken már ezt sem illik, az ünnep miatt, de nekem ekkor van rá időm.

2009. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. ápr. 8. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Bolognai penne?? Hmmm... Tök jól hangzik. Szerintem is simán lehet a hagyomástól eltérőt készíteni. Én is ezt fogom tenni, mondjuk azért , mert nem készítek semmit:), végig vendégségben leszünk, illetve szalonnát sütünk:)
2009. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!