Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Görög salátához szeretnék...

Görög salátához szeretnék kérni valami finom hús ötletet hétvégére?

Figyelt kérdés
mindenféle húst eszünk, bármi jöhet! köszi! :)
2011. aug. 5. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ehhez gyros husit csinálnék. Ehhez felcsíkozod a husit(mi csirkemellet szoktunk venni, mert gyorsan sül), beleforgatod gyros fűszerkeverékbe(ha van időd, hagy állni), kisütöd serpenyőben pici olajon.
2011. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tarja + ilyen gyros alap.
2011. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gyrost most nem ennénk, de köszi az ötletet (szoktam is csinálni gyrost) :) ment a zöld kezecske és várom a további ötleteket :)
2011. aug. 5. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor pl csirkemell rajta egy szelet paradicsom meg mozzarella, esetleg bazsalikom plusz fűszerként, és ez grillen???
2011. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a görögsalátához szerintem mindenféle sült és rántotthús passzol.pl kolbássszal töltött karaj,zsömlés-gombás töltelékkel készült göngyölthús.zsebes rántott húsok,amikbe kölönféle finom töltelékeket tehetünk.

a baconba tekert csirkemáj is nagyon finom,de akár fűszerekben pácolt rántott pangasiushoz is el tudom képzelni, vagy roston halhoz.

este tarját,combot, vagy csirkehúsokat is be lehet nagyon finom pácokkal kenni és másnap kisütni.

2011. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ezek jutottak eszembe nekem is, végül sajttal-sonkával töltött csirkemell lesz rántva, ez amúgy is nagyon régen volt (kolbásszal töltött karaj, csirkemáj baconbe tekerve nemrég volt, illetve tarja most nincs itthon :)) köszi még egyszer mindenkinek!
2011. aug. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!