Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek reggelire?

Mit egyek reggelire?

Figyelt kérdés
Nncs itthon friss pekaru, csak tegnapi zsemle, amit nem akarok megcsinalni piritosnak, meg milyen reggelit tudtok. Van itthon tojas, sajt, felvagottak, sonka, vaj, lekvar, szoval minden, csak friss kenyer nem :(
2011. aug. 9. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

csinálsz egy sűrű palacsintatésztát, ha van otthon liszted, tortaformába öntöd és azt pakolsz rá ami megtetszik. (tojást is lehet ráütni)(tortaformát valamilyen zsiradékkal vékonyan érdemes kikenni) 20 percig kell sütőben sütni és kész


pizzára hajaz, csak gyorsabban megvan :)

2011. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szeleteld fel, és süsd meg bundás zsemlének!


Mondjuk én csak megkenném vajjal lekvárral, megenném és kész. Így másnaposan. Jó az.

2011. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

vágd fel, kend meg vajjal, felvágott rá , s reszelsz sajtot, s be a sütőbe: melegszendvics!!

5 percet sül, míg ráolvad a sajt.


vagy rántotta tegnapi zsemlével

2011. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem fogsz belehalni, ha nem eszel friss kenyeret.

De van egy ötletem: felöltözöl, lemész a boltba és veszel kenyeret. Na?

2011. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor veszünk, mikor elfogyott a régi. Másnap vagy harmadnap..jó a kétnapos is.
2011. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Sőt, a kelt tészta állottan egészségesebb, a friss kenyér nem egészséges.
2011. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bundás zsömit javasolnám; de esetleg tenyél a bundájába reszelt sajtot. :)
2011. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Felkelsz, elmész a legközelebbi boltba és veszel pár friss zsemlét. Megkened, megeszed. Ennyi.
2011. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy tegnapi zsemle még nem olyan száraz.. melegszendvicsként is megcsinálhatnád amúgy. de most már lassan inkább az ebéden gondolkozz:D
2011. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már megettem :) megkentem vajjal a zsemlét, csináltam hozzá sonkás tojásrántottát :) nagyon fini volt :)
2011. aug. 9. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!