Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek reggelire, hogy ne...

Mit egyek reggelire, hogy ne hízzak nagyon?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan kaját ajánlani amit suliba is eltudok vinni és nem hízlal annyira?Mert hiába tornászok ha a kaja nem megfelelő.

13/L.És mielőtt az lenne a válasz h de nekem nem kell..nemkell félre érteni nem anorexiába akarok szenvedni csak kicsit fitten tartani a testem meg leadni a pocimból:D


2011. okt. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Péksütemény, sovány hús (pl. csirkemellsonka, gépsonka), sajt, sok zöldség (paprika, sárgarépa, karalábé, káposzta), gyümölcsök.
2011. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Reggelire kb mindegy, hogy mit eszel, a lényeg, hogy vacsira egyél kímélőbbet, pl teljes kiőrlésű kenyeret fehér helyett, salátákat husival stb.

A lényeg, hogy a cukros dolgokat és a fehér lisztből készült ételeket (fehér kenyér, tészta ilyesmik) kerüld, egész nap amennyire lehet.

Ha pl. viszel suliba teljes kiőrlésű zsömléből szendvicset, raksz bele salit, paradicsomot vagy paprikát vagy más zöldséget meg valami szalámit, abból nem lesz gond.

2011. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggelire bármit. Vacsira ne egyél nehéz kajákat.
2011. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:D Hálás vagyok:D
2011. okt. 5. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

kefrí+barna magvas kifli

szendvics(tk kenyér)+sonka, sovány sajt+zöldség

piritós körözöttel+paradicsom

főtt tojás+zöldség+1 sz tönkölybúzás kenyér

zabpehely+joghurtés/vagy gyümölcs

gyümölcs+joghurt

mozzarella sajtgolyók+1sz magvas kenyér+zöldség

túrókrém+barnakifli+zöldség

2011. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2011. okt. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!