Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet csinálni gyors ételeket...

Lehet csinálni gyors ételeket otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Elakarok kezdeni sütni,főzni tanulni írnátok olyan ételeket amiket viszonylag gyorsan megvannak és finomak is?

Előre köszönöm a válaszokat!

14/l


2011. aug. 17. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 12,20-as!

Miért zavarod össze?

Külön recept volt a csíkokra vágott sertésmáj, és külön recept a virsli!

Ha figyelmesen olvasol, akkor nem írsz ide olyan hozzászólást, amivel egy egyébként is kezdő háziasszonyt összezavarsz!


Egyébként a virsli-sütést, májsütést én írtam. A virslinek és egyéb hasonló "darált" panírozott dolgoknak én sem vagyok híve. A virslit esetenként szoktam megenni, de igazad van, ha nem muszály, ne legyen mindennapi étel.

2011. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ezekkel próbálkozz először

fasírt, pörkölt, rakott krumpli, paprikáskrumpli, főzelék-spenót, sóska, tök,, lecsó, rizseshús, vajas, hagymás krumpli, omlett, gyümölcsleves, zöldségleves, tojásleves, kenyérleves, tészták(mákos, diós, lekváros, zöldséges, sajtos stb)

töltött zöldség(cukkini, hagyma, paradicsom, gomba stb)

rizottók, rakott bab, karfiol, öntött karfiol, paradicsomos húsgombóc+főtt krumpli, palacsinta, mákosguba, tejberizs, bögrés sütik, piskóták, joghurtos, kekszes sütik-sütés nélkül, pudingok kekszel stb

öntetek, szószok

gyümölcsrizs, tócsni,

2011. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek aranyosak vagytok :):)
2011. aug. 17. 20:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok és fakezű is, de rántott leves, tojásleves, gombaleves, makaróni, tojásos krumpli, gombapörkölt, rakott krumpli, pizza (elősütött bolti lappal) és pár hasonló még így is megy.

Szóval fel a fejjel, most kell elkezdeni, hogy mire feleség vagy anya leszel, addigra el tudj készíteni komolyabb kajákat is.

2011. dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves Pasi!:)

egyetértek veled szerintem is most kell elkezdeni a főzést sütést takarítást ilyeneket hogy legyen egy kis tapasztalatom felnőttkorra

amúgy azt szeretném kérdezni neked mint férfinak mennyire fontos hogy egy lány jól tudjon főzni,sütni,értékeled ezt?

2012. jan. 2. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!