Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van kókuszom otthon, milyen...

Van kókuszom otthon, milyen krémet tudnék csinálni, ha valamilyen csigára gondolok?

Figyelt kérdés
Tehát kinyújtanám a tésztát, megkenném valami kokuszos masszával, feltekerném, és felkarikáznám..Ilyesmire gondolok, d enincs receptem egyikhez sem.
2011. máj. 4. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Keverd ki a kókuszreszeléket vajjal, vagy vaniliás pudinggal.
2011. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon finom:

[link]

(nekem picit több tejet vesz föl, úgy 1 dl-t)

2011. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én a 4 tojásfehérjéhez csak 25-30 dkg porcukrot teszek (szerintem így is elég édes), és 20 dkg kókuszreszeléket.
2011. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszetős ez a recept! Köszi!
2011. máj. 4. 12:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Süthetsz egy egyszerű piskótatekercset is. A krémhez pedig megfőzöl 1 csomag vaníliás pudingport 4 dl tejben ízlés szerint cukorral, ha kihűlt, hozzáadsz 10 dkg habosra kavart vajat, és 10 dkg kókuszreszeléket.
2011. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Piskóta tekercset nem tudok késziteni, és nem tudnám megcsinálni...
2011. máj. 4. 12:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Pedig nem nehezebb, mint a linkben szereplő kelt tészta. Ha szeretnéd, leírom, hogyan készítsd.
2011. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De az a kelt kókuszos csiga is garantáltan finom, én sokszor elkészítem.
2011. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én azt a felét nem tudom feldolgozni,a hogy kiveszem, bekenem..és konyharongy segitségével feltekerem..Ezt valahogy én nem tudnám megcsinálni..
2011. máj. 4. 12:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni, hogy kiveszem, és egy nedves konyharuhára borítom (jól bevizezem a konyharuhát, majd jól kicsavarom, és az asztalra terítem). Miután kiborítottam rá a piskótalapot, rögtön fel is tekerem gyors mozdulatokkal a konyharuha segítségével. Nem nagy hókuszpókusz, hidd el. 1-2 perc múlva ki is tekerheted, a konyharuháról egy tálcára teszed, és kihűtöd (összetekerve hűljön ki), majd megkened a krémmel és vissza feltekered.
2011. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!