Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik tea éri meg a legjobban...

Melyik tea éri meg a legjobban? Penny-s 130 Ft-os?

Figyelt kérdés

Igazából koleszos lévén nincs sok pénzem teára. Eddig Tescosat vettem 150 körül, de naponta 3-at iszok (4,5 decis pohárba), és hát nem valami finom, víz ízű az egész.


A víz pocsék minősége miatt nem iszom meg, mert konkrétan büdös. Ha felforralom, akkor vízköves lesz, ásványvizet pedig nem szívesen viszek fel a 4.-re és ha naponta megiszok belőle 2 litert, akkor már jobban megéri a tea. :)


2011. nov. 7. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Büdös a víz? Ennyi pénzért nem kell csodákat várni, én személy szerint vettem már Penny-be ilyen olcsóbb fajta gyümölcsteát és az árához képest nem volt rossz, van íze.
2011. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

én megveszem a jobb minőségüt,akciósan a pickwick 350,naturland 450...és megcsinálod egyszerre a 2 litert 1 filterből

2 liter vizhet is elég 1 filter...és ha utánaszámolsz,nem jössz ki rosszabbul mint a fél literenként 1 filteres pennyis gagyisággal

2011. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Pickwick nem egy jó márka már bocs, csak egy jól bejáratott márkanév. Az egyszerű gyümölcsteái, meg zöld teái egyenesen kaparják az ember torkát, meg kiszárítanak, a fruit amour teái viszont egész jók, de azok ált.drágábbak is.

Nekem sajnos a Pickwick-ekből fél liternél több vízzel nem sikerült ízt kapnom. De egyikből sem, a 800 Ft-ostól sem. Ilyen tekintetben viszont szerintem nem baj, ha nem egy márkás teát vesz, mert egyik sem tud 2 liter víznek rendes aromát adni.

2011. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Spar saját márkás teát ajánlom nekünk nagyon ízlik és csak 350ft de van íze és még a gyerek is ihatja mert gyümölcs tea nem teafüves. Jah és úgy is van íze, hogy 2 litert csinálok csak jó sokáig hagyd ázni:)

A másik amit szeretünk az a sir morton teák azoknak se vészes az áruk.

2011. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
spar saját termékes 100 ft és nagyon finom
2011. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azt tapasztalatam, hogy a drágább teákból sokkal kevesebbet kell ahsználni, tehát olcsóbban jön ki. pl. Milford gyümölcsteából 1 filter 7-8dl vízhez elég.


ennél olcsóbb a Pickwick csipkebogyó, abból 5 dl vízhez kell 1 filter.

2011. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is pickwicket iszom, szerintem nagyon jo. akciosan szokom venni 290-ért (one euro market). 7 decis kancsom van, abba teszek 2 filtert.

de amugy a sir morton is jo azt mondjak, és a sparos sem rossz.

2011. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amugy meg 1 vagy 2 flakon ásványvizet fel tudsz szerintem vinni nyugodtan. de ahogy te érzed.
2011. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 3 literesbe szoktam tenni 1 fekete teát (Earl Gray lila, 150 ft) és 1 filter gyümölcsteát (a Sparos sajátmárkások szerintem is jók és nem drága) és így van normális tea íze, nem is gyümölcsös vízízű lötty, nem is keserű - igazi menzás teaíz, már aki szereti (én igen :P)
2011. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!