Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rizskoch-nak milyen állagúna...

A rizskoch-nak milyen állagúnak kell lennie sütőbe tevés előtt?

Figyelt kérdés

Sztem túlzottan hígra sikerült, mert mikor hozzákevertem a felvert tojásfehérjét, akkor az tovább higította.

nem tej szerűnyilván ,inkább olyan tejföl sűrűségűnek mondanám.. éppen benn süldögél.. Sütébenmeg fog szikkadni? keményedni? és meg fog pirulni a teteje?

vagy előfordulhat hogycsak forr csomó ideig és off?



2011. nov. 9. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Piskótatészta szerűnek kell lennie.
2011. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszer meg kell ehetőre főzni tejben ott van a sárgája cukorral és margarinnal felkeverve. Meg kell világosbarnára pirítani.
2011. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rizsfelfújtra gondolsz?

Ha igen akkor, én úgy szoktam, mintha tejberizst készítenék.

Félre húzom és megvárom, h a tejet magába szívja a rizs, ha nem, néha elő fordul, akkor még alá gyújtok kicsit és közben előkészítem a többi dolgot, és összekeverem. Kis jénaiba szoktam csinálni, mivel nálunk csak én szeretem naon, Párom nem. Ja sokáig nem szabad sütni, szikadás nm jó, nm lesz olyan finom! A színét a tojássárgájától kapja, főként!

Még nm készítettél ezelőtt?

2011. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam.

2011. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez volt az első alkalom! Egyébként egy embernek köszönöm a választ, a többiek nem a kérdésre válaszoltak! Van receptem, és tudom hogy kell csinálni, azt is miből mennyit, mennyi ideig, csak a rizs-tej arányt nem találtam el így elsőre, ezért tettem fel a kérdést, ami az volt, hogy sütőbe tevés előtt milyen állagúnak kell lennie. Egyébként köszönöm a segítő szándékú válaszokat.csakhát nem erre voltam kiváncsi.
2011. nov. 10. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen lett?
2011. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fincsi.. csak kevés lett benne a cukor:) legközelebb jobb lesz.
2011. nov. 10. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek örülök! Csak így tovább menni fog!:)
2011. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. próbálkozom:)
2011. nov. 11. 07:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Miben csináltad, azt nem is kérdeztem.

Hányan vagytok rá? Úgy értem mindenki szereti nálatok?

2011. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!