Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mirelit zöldségből fonom...

Mirelit zöldségből fonom salátát hogy?

Figyelt kérdés

főleg olcso megoldás érdekelne. olyan ami esetleg másnap, vagy még harmadnap is fogyaszthato lesz hutőből. ezért kilőve a majonézes vagy kefires dolog, az nem volt jo már másnap sem nekem.

wok-om nincs, de sima serpenyő igen ha kell. szojaolajjal csinaljam? mennyibe kerül?


2011. nov. 10. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne. Imádom a majonézes változatot de az valóban nem olyan fényes másnak kefireset még nem próbáltam.


Segíteni nem segítettem, de figyelem a válaszokat. :)

2011. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fejtett babbból hagymás babsaláta. babot megfőzni, salátalébe tenni egy kis lilahagymával.

salátalé nálunk cukros-ecetes-sós víz.

2011. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

párold meg oliva olajon a zöldségeket, amit szeretsz, tedd több kis edénybe, és mindig csak arra az adagra tegyél majonézt, vagy egyéb öntetet, amit éppen meg tudsz enni.a majonézen kívül

fokhagymás-kapros-tejfölös öntet,fűszeres kecsap. ...stb,stb.

2011. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én kínai zöldséges rízstésztát szoktam csinálni


A zöldséget leforrázom majd serpenyőbe dobom nagyon kevés olajon párolom 1-2 percig és fűszerezem. Felöntöm egy kis keménzítős vízzel. Ezalatt elkészítem a rízstésztát (fél percre forró vízbe áztatom). Hozzáadom a tésztát. Hangulat szerint rakok hozzá szójaszószt. piritom még 1 percig kb.

Ha tojást is rakok bele, akkor azt előre elkészítem (kb mint az omlett nagyon-nagyon kevés olajon és vékonyra) és cafatolom. Útoljára adom hozzá a zöldséges tésztához.

Nálunk ez kedvelt könnyű - gyors - olcsó vacsi. Egyfajta meleg tésztasali.

2011. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
utolsó receptje tetszik
2012. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!