Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kókuszdió recept? (SÜRGŐS)

Kókuszdió recept? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régen volt egy receptem, de elveszett, és anyukámnak az volt a nagy kedvence, és most lesz a Szülinaplya és azt szeretnék csinálni de már csak részletekre emlékszek.

Valahogy úgy volt, hogy kikell furni, a kókuszdiót, kiönteni a levét, és a magot lereszelni, meg 1-2 érett banánt is lereszelve hozzáadni, meg valahogy kakaót, és összegyúrni, de már nememlékszem. Ha tudja valaki, írja le!

KÖSZI!


2011. dec. 5. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon sok fajta van interneten, de nekem ez ízlett és próbáltam is:)

2011. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(offolok, de: szülinapja, kisbetűvel, j-vel)
2011. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
uff bocsi :( félreírtam, de nagyon kéne az a recept, mert, még most megszeretném csinálni, hogy holnapra készlegyen
2011. dec. 5. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:

na most egész pontosan milyen süti receptet is vársz?

kókuszdió kinézetű kókuszos golyó, vagy kókuszdióból készült valami?

2011. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kókuszdióból készült valami. kis tálakba kell önteni.
2011. dec. 5. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:

én sem értem, de mindegy, buta vagyok:) van otthon csak úgy kókuszdiód? meg egy pasi is , aki megfúrja, mert nem

egy leánykának való művelet.a kistálakat sem értem, esetleg kókuszos muffinra gondolsz?

szalad le a boltva, vegyél drált kekszet és kókuszreszeléket, aztán csinálj valamilyen fini kókuszgolyót. abból is sokféle van a neten.

az első link is gyünyörű és finom is lehet.

2011. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a segítséget. Ezek szerint senki sem ismeri a receptet. :( Na mindegy. Nagyon kedves volt tőletel, hogy megpróbáltatok segíteni. És valamit én írhattam rosszul, ha senki sem érti, Majd holnap nekiveselkedem, és megkeresem azt az átkozott receptet.
2011. dec. 5. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezekbe nézz bele, hátha valamelyikben benne van.

2011. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!