Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegnap este a tv paprikán az...

Tegnap este a tv paprikán az egyik műsorban, egy petrezselymes citromos szószos csirke készült, tésztakörettel. Teljesen lemaradtam róla, valaki látta esetleg, felírta a receptet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tv paprika hon lapján megtalálod !!Minden recept fenn van amit valamelyik müsorban leadnak !!!4
2011. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először ott kerestem, nem találtam sem hozzávalóra, sem semmire keresve. De ez már nem az első, nincs minden fent, ebben biztos vagyok :)
2011. dec. 6. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

a csirkemellet falatokra vágta, és olivaolajon megsütötte, előtte megsózhatta volna, de nem tette. :) 3 db citromot kifacsart, öntött hozzá egy csomó olivaolajat, nem mondott mértéket, olyan 1,5 dl lehetett, sózta, borsozta, és a finomra vágott petrezselymet is hozzátette, ebbe rakta a kifőtt tésztát, meg a csirkét és összeforgatta.

nekem is piszkálja a fantáziám, azért jegyeztem meg ennyire. írd meg tényleg jó-e?

kérek zöld kezet! :)

2011. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a héten kipróbálom :)

zuram berendelte, pedig nem is egy tésztás, de meglátta és megtetszett neki, és közölte, hogy ő ilyet akar és kész :)

2011. dec. 6. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
a tv paprikán a receptekhez csak regisztrálva lehet hozzáférni.
2011. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!