Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudsz tésztát dagasztani vagy...

Tudsz tésztát dagasztani vagy inkább a robotgépre bízod?

Figyelt kérdés

Most dagasztottam be 2 rúd kalácsot, kézzel. Fogalmam sincs miért kézzel, pedig van gépem is.

Te tudsz dagasztani? Életkort is írj, légy szíves.


37/n


2011. dec. 13. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok, egyszerűen túl gyenge vagyok hozzá. Már próbáltam, de a vége mindig az lett, hogy anyának kellett befejeznie. Már nem is próbálkozok, inkább bevállalom helyette az összes főtt étel elkészítését.

23/n

2011. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
37n csak kézzel dagasztok
2011. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta dagasztok, nincs gépem, de nincs is rá szükségem. Szerintem nem nehéz a dagasztás, bár lehet csak nekem nem tűnik már nehéznek.

25/N

2011. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én tudok dagasztani, de mióta van kenyérsütő gépem, azzal dagasztatok. Azalatt mást tudok csinálni.
2011. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudok. Nem szeretem a bolti kenyereket mert mind fel van fújva.


21/L

2011. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is kézzel dagasztok, gyúrok,de bevallom, csak kelt tésztákat és könnyű pitetésztákat.

kifőtt tésztának való metéltet, kockát, cérnametéltet ,én is csak "bótit" használok.friss tészta gyúráshoz nincs erőm:)

60/N

2011. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig kézzel dagasztok.Kimondott dagasztó gépem nincs is, de a kézi mixeremnek van dagasztó kanala, de egyszerűen amikor már keményedik a tészta, kicsavarja a kezemből a gépet.

Maradok az 5 újjamnál. :)

21L

2011. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy nem vagyok egyedül.

Rájöttem, azért jó kézzel dagasztani, mert akkor érzem, hogy mindent én csináltam. Jó lett a kalács, a 2 rúdból már csak 1 van...ideig óráig.

Ja, és a 2 éves lányom is nagyon élvezte a gyömöszkölést! :)

2011. dec. 13. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Én előbb összeállítom a tésztát, kicsit hagyom, hogy a gép csinálja, de mindenképp én fejezem be, mert ha kezd keményedni, azt a gép már nem bírja. Mikor rétes tésztát dagasztunk, na akkor veszem igénybe apukámat:D tök jó közös program:)

24 éves anyuka

2011. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!