Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megvan valakinek a mákos-mustá...

Megvan valakinek a mákos-mustáros csirke receptje?

Figyelt kérdés
Néhány héttel ezelőtt anyukám új receptet próbált ki rajtunk, a mákkal szórt mustáros csirkét. Mivel nagyon ízlett, gondoltuk karácsonykor is megfőzhetnénk, de nem találjuk a receptet. Az biztos, hogy valami Bors vagy Blikk szerű újságban volt, és nem kimondottan receptújságban (nem fényeslapú, hanem rendes újságpapír). nincs meg véletlenül valakinek ez a recept???
2011. dec. 21. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mákos mustár olyan Franciaországban van:

[link]


Fogod,bekened vele jó alaposan a húst,plusz teszel alá zsiradékot + esetleg gyümölcsöt,alkoholt bele,és kész is.Megsütöd sütőbe,szerintem nem lesz rossz.

2011. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem ilyet keresek... Az valami mustáros szószban készült csirke, és a végén mákkal kellett megszórni, kifőtt tésztával tálalni.
2011. dec. 21. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég bizarrul hangzik. :)

Nem ez volt?

[link]

2011. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bizarrul hangzik, igen, de mégis kipróbáltuk, és finom :)

Kedves válaszoló, nem teljes mértékben ez, ezt a receptet én is megtaláltam. Ha senki sem tud segíteni, és itthon sem kerül elő, akkor viszont ez a verzió marad. Azért köszönöm, hogy szántál rám időt :)

2011. dec. 21. 18:15
 5/5 Hortobagyi válasza:
Mákkal panírozol és megsütöd olajban. megkened mustárral a csirkeszeleteket és tányérra teszed. Berakod a mikrohullám sütőbe és 200 fokon kb 4 percig dunsztolod. Máris elkészültek a mákos-mustáros csirkeszeletek.
2012. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!