Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányok tudtok halat konyha...

Lányok tudtok halat konyha készre pucolni? Ki csinálja nálatok ti vagy a párotok férjetek?

Figyelt kérdés
Nálunk én is meg tudom csinálni : Azért kérdezem mert a szomszéd asszonyom úgy csodálkozott ,ezen minta valami eget rengető dolog lenne : Pedig nem bonyolult ..
2011. dec. 21. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Én tudok.

Még apu tanított meg olyan 12 éves koromban egy tóparton, miután kifogtuk a vacsira valót.

2011. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyanyám bajai lány volt, rengeteg halat ettünk, így már gyerek koromban megtanultam halat pucolni.
2011. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most csinaltam eloszor. 1,5 kg lazacszeletrol szedtem le a pikkelyeket, stb. 1 ora alatt lett kesz grillezeshez. Utana uszott a konyha, es tovabbi egy orat takaritottam.... Jovore olyat veszek, ami tisztitott :))
2011. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ráhagyom a horgász férjemre, de nem halnék bele, ha nekem kellene megpucolnom:))
2011. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:D

Rendes horgász férjed van!

Az enyém teljes egészében rám bízta, azt mondta, elég volt neki kifogni, a többi legyen az én gondom.

2011. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
remélem, olvas bele a diskurzusunkba:D)
2011. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
illetve, nem olvas bele, mert itt böngészik, most is, ha én felállok a géptől:))
2011. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

19,24 vagyok!

Ne is engedd neki, hogy beleolvasson, mert még ötletet kap!

2011. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 doboszoli ***** válasza:
Az én "volt menyasszonyom" a hozzávaló morgolódással megcsinálja, ha szükséges.Mondjuk kertes házban, folyóvízzel.(de ez semmit nem von le az érdeméből, mert hátha olvassa!!)
2011. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még sosem próbáltam. Biztos meg tudnám csinálni, de számomra ez is olyan, mint a csirkekopasztás, hogy inkább kihagyom. Ha meg tudom venni a halat pucolva is, akkor miért kínlódjak vele?
2011. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!