Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meg ezt is elrontottam?

Meg ezt is elrontottam?

Figyelt kérdés

Keszitettem keksz tekercset, eletemben eloszor. Mindenbol az eloiras szerint tettem bele. Egy hosszu szalami rudat formaztam belole, alufoliaban van. Viszont ha a 2 vegenel fogom meg akkor kozepen eltorik mert olyan puha lett. Szet nem folyik ugyan, de nagyon lagy a ,, tesztaja". Most kiraktam a hidegre mert meg meleg, es azt irtak a neten, hogy egy ejszakara erdemes hutobe tenni.


Nyugtassatok meg, hogy holnapra ha kihul mar szilardabb lesz a tesztaja mint most, vagy felesleges remenykednem? :(


2011. dec. 27. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogd úgy, h ne törhessen ketté (mondjuk, mint egy újszülöttet, karra fektetve), és tedd a hűtőbe, holnapra rendesen "megkeményedik".


Amennyiben lágy maradna, vágd fel, és akkor már tökmindegy, mert senki nem fogja tudni, h törősen lágy maradt, hisz szeletekben lesz. :)


Amíg ízre jó, ne parázz az állagán.

2011. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha van benne vaj vagy margarin 100 % megszilárdul, ne aggódj:)ne a két végén fogdosd, hanem tedd egy tálcára, még egy kicsit igazíts a formáján a kezeddel, aztán irány a hideg erkély, vagy a hűtő.

holnapra szeletelhető lesz:)

üdv.

2011. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Margarin van benne boven. Jajj de orulok, mar nagyon el voltam keseredve, hogy egy ilyen egyszeru suti elkeszitesere se vagyok kepes. Koszonom a valaszokat!!! :))
2011. dec. 27. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy késhegynyi citromsavat.
2011. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vendég elé akarod tenni, és esetleg mégis gond lesz az állagával (lehet hogy egy kicsit több benne a kávé, vagy amivel összeállítottad), akkor pedig úgy ahogy van, csinálj belőle kis golyókat (töltelékkel együtt) forgasd meg kókuszban, vagy csoki-reszelékben, szúrj beléjük fogpiszkálót. A kutya sem fogja tudni, hogy eredetileg tekercsnek akartad készíteni! :))))
2011. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Az előbb felvágtam, szép lett, szépen megszilárdult. :)))

2011. dec. 27. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!