Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az alábbi receptnél mivel...

Az alábbi receptnél mivel tudnám helyettesíteni a rolósütőt?

Figyelt kérdés
[link]

2011. dec. 28. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:

pl olyan régi fém hajcsavaróval, aminek az egyik végén golyó volt, vagy valamilyen lyukacsos fém hengerrel.

ilyesmi:

[link]

2011. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pl. a recept alatt a 3. hozzászólásban van egy ötlet...
2011. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Már elolvastam a kommenteket! A hajcsavaró is szuper ötlet de nekem nincs már olyanom sajnos....
2011. dec. 28. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:

ha még aktuális, vagy esetleg máskorra, én folpack papírrúdjait vágtam fel 3 darabra,és csavartam dupla alufóliába.sütőpapírral is próbáltam betekerni, szóval először kipróbáltam, hogy biztos legyek benne. a sütőpapír

15 perc után kezdett enyhén pörkölődni, de az alufóliásoknak semmi baja nam lett.

kb egy éve ugyanazokat használom, néha a fóliát kicserélem.

habrolónak is erre tekerem a mirelit vajastésztát.

szóval kipróbált praktika:)

2011. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen még aktuális és nagyon köszönöm a jótanácsot így fogom használni én is!
2011. dec. 29. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! még annyit hozzá, hogy úgy tekerd be fóliába, hogy a két végén a lukaknál dugd be,mint a töltöttkáposztát :)

szóval a papírszélek se legyenek szabadon.

Sok sikert és BÚÉK! :)

2011. dec. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jó tanácsot! Megfogadom :) Mindenkinek Sikeres Boldog Új Évet kívánok!
2011. dec. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!