Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sok virsli evéstöl és rossz...

Sok virsli evéstöl és rossz izü virsliktől van már undorotok? Birtok még enni?

Figyelt kérdés
Nekem elég volt : se a minőségi drága se az olcsó nem vált be. Főzés után nem volt tartása öszeesett ,a hús része ehetlen se füszer az állaga meg mintha valami sürü turmix lenne..
2012. jan. 1. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Mi csak ma reggelire ettünk virslit,olajban sütöttem meg,finom volt.

2012. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen! :D de mi minőségit veszünk. Inkább kevesebb, de jobb! :) A bécsi virslit vettünk-ettünk az jó volt. :) (bár nekem nyersen jobban ízlett! :D) Meg a Lidl-s 500 ft-ost szoktuk venni, az is jó! :)


De tényleg van virsli, ami, ha egy életre nem is, de eltántorít egy időre a virslievéstől...

2012. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Talán kérdezz meg valakit aki jártas a "virslik világában".

Minden hétvégén eszek virslit, de csak jót. Igenis vannak még jók!

2012. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TeeCee válasza:
Én nagyon tudom ajánlani a Pápai virslit, mi csak és kizárólag olyat veszünk de ha nagy a vész akkor megesszük az Orsi virslit is:) (ja igen és elég finnyásak vagyunk:D)
2012. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Virslit alapból és kizárólag olyat veszünk, ami húst is tartalmaz, minimum 60%-ban. Nekem két márka jött be: Pick békebeli roppanós virsli és Pick mangalica virsli. Drágák, de jó minőségűek. Ritkán eszünk virslit, de csak ilyet. A Lidl-ben kapható bécsi virsliben valami van, ami allergizál, étkezés után egy órával csalánkiütés borítja a párom teljes testét. Valószínűleg nagy mennyiségű szóját, vagy valami más fehérjét tartalmaz.
2012. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZoPéter válasza:

Régóta keresem a régi ízeket. A virsliben is. De nagyon nehéz dolgom van. Az új receptekbe valami borzalmas - citromhéjra emlékeztető - fűszert tesznek, valószínűleg a beltartalmi hiányosságok eltakarására.

Örömmel vettem ezért a Pick békebeli virsijét. De az sem az igazi már. Régóta nem. Ebbe is belerakták ezt az ízt. A hústartalma sem éri el a 80%-ot. Azóta megint keresek fáradhatatlanul.

2013. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!