Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vakondból ételt?

Delusion kérdése:

Vakondból ételt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés valószínűleg eléggé bizarr, feltételezem, nehéz komolyan venni, de még most leszögezném, hogy mindenféle poénkodáson kívül tettem fel, trollok és értelmetlenkedők ignorálva lesznek.


Szóval, még a félreértések elkerülése végett: tudom, hogy eme élőlény elméletileg védett, meg van majd' 2 000 forintos eszmei értéke, tehát nyilván NEM az a célom, hogy menjek és levadásszam az összeset... de egy másodperc erejéig elgondolkoztam azon, hogy miféle ételt lehet belőle készíteni, főleg, hogy láttam az EN-wikin, hogy elméletileg "kellemetlen" íze van. Tisztában vagyok a google nevű csodával, de nem jutottam sokkal többre...


Ha valakinek van valamilyen elképzelése, neadjisten evett már vakondot, kérem, ossza meg tapasztalatát - előre is köszönöm.


2012. jan. 2. 23:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenkor egy film (Demelition man) jut eszembe, ahol a föld alatt élő emberek patkányból készítettek hamburgert.

Biztos lehet olyan helyzet/állapot, amikor minden mozgó, jelenleg gusztustalan/büdös/keserű stb... dolgot megpróbálnánk megenni, vagy ehetővé tenni.

Legyen kukac, rágcsáló, borz vagy vakond...

Ismerősöm apukája mesélte, hogy ők a borzból pörköltet készítettek és finom volt...Párom vadász, de még nem jutottunk oda,hogy megfőzzük.

De meséltek olyat is, hogy rókából megpróbáltak pörköltet főzni...ehetetlenül büdös volt, ki is borították.

Vakond? Akár pörköltnek, akár sültnek, akár darálva valamivel keverve biztos megpróbálkoznánk, ha muszáj lenne, de ne legyen.


Üdv!

2012. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!