Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készen veszitek a nokedlit...

Készen veszitek a nokedlit vagy meg csináljátok otthon?

Figyelt kérdés
Én meg csinálom,és ezért azt mondta a nagynénim,hogy nem vagyok 100-as. Mert mi a francnak kinlodok..
2012. jan. 4. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én meg készen nem vennék... nem egy oltári kínlódás az, és tudom miből, milyen tojásból készült...
2012. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
megcsinálom
2012. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell azzal kínlódni, pár perc alatt kikeverem, főzni meg a boltit is kell, de azt egye aki csinálta.
2012. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Csinálom! Nem macera, csak a szükséges alkotók vannak benne, fél kiló műanyaggal kevesebbet eszel. Miért baj az?
2012. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Megcsinálom. Nem is értem mi a kínlódás benne,annyira egyszerű?!
2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Megcsináljuk.
2012. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Lehet venni boltit? :D Látszódik, hogy mennyit szoktam nézelődni az üzletekben.

Ebből következik, hogy megcsinálom.

2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Megcsinálom. Mosogatni utána picit rosszabb, mert kidobhatom a szivacsot, olyan csuszpájzos marad hogy kuka a vége... :D

Nagyon egyszerű, csak tojás, víz, liszt és só keveréke, pár perc alatt kikavarom és már szaggatom is.

Én is nevetek a mű nokedlin, na meg például a krumplipüré poron... számomra az is nevetséges,hiszen az is csak főtt krumpli, tej, só és kis margarin vagy vaj. Hú de bonyolult... és az legalább finom és nem "műanyag". :)

2012. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

én is sk. és ráadásul deszkáról szaggatom, mert azt szeretjük, nem a gyöngynokedlit, de ez csak a mi ízlésünk:)

szerintem a nagynénivel van valami gond... túl sok kényelmi terméket fogyaszt:)

2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

ma 16:50


A nokedli tálját, amiben a tésztát összeállítottad, azonnal ki kell mosni folyó vízzel, amíg még friss és nem kötött meg. A kis kezeddel, szivacsot meg elfelejteni.:-) Amikor minden tészta távozott, akkor mosószeres vízzel átöblíteni.

Minden héten dobhatnék ki egy szivacsot.:-)

2012. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!