Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehetne itthon finomra...

Hogy lehetne itthon finomra grillezni a cukkinit, piros kaliforniai paprikát, padlizsánt, esetleg gombát? (főleg az első kettőt)

Figyelt kérdés

Elektrolux gáztúzhelyem van, meg egy ősrégi Party grillem. (NDK)Olívaolajjal csinálnám,milyen fűszert tegyek?

S főleg miben csináljam? Esetleg fenn lángon teflonban is lehet? Vegetáriánus ebédre vágyom, ez van itthon + krumpli, barna rizs...



2012. jan. 14. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A zöldségeket,kockázd össze ,a teflon serpenyöben is csinálhatod. Az össze vágott zöldségeket ,kevés oliva olajon a serpenyöben piritsd meg.Arra figyelj ,hogy először a paprikát majd a gombát tedd a serpenyöbe mert ezeknek több idő kell a puhuláshoz. aztán a cukkinit.majd a padlizsánt. Sütés közben nagyon kevés sót és borsot szorok rá. Ha kész akkor pedig vagy csak igy magába vagy húshoz eszem. Vagy joghurtba elkeverek,fokhagymát, és füszer keveréket. ráőntöm és kész.. A füszerek bármi lehet ami neked izlik. Nekem erre a provanszi,vagy pizza keverék jött be..
2012. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, máris kipróbálom.
2012. jan. 14. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
majd ird meg milyen lett ...
2012. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon finom lett! Paprikát és cukkinit készítettem olívaolajon teflonserpenyőben.Sóval, borssal, bazsalikommal ízesítettem.Először a vastaghúsú felkockázott paprikát pirítottam, utána tettem csak hozzá a karikákra vágott cukkinit. Nagyon egyszerű, gyors és finom.Fontos, hogy ne párolgassuk, főzzük, enyhén roppanós maradjon.Azért fedő alatt pirítottam egy kicsit. Köszi még egyszer, soha nem csináltam eddig, de a tanácsaid felbátorítottak, nagyon bejött!!
2012. jan. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!