Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap családi napra megyünk...

Holnap családi napra megyünk a leendő bölcsibe. Milyen sütit ajánlotok? Valami kicsik által könnyen ehető falatkákra gondoltam, de ha van jó ötlet más, szívesen veszem.

Figyelt kérdés
Van itthon leveles tészta, lekvár, tojás, puding, cseresznye, befőttek, darált dió, darált mandula, tej, tejföl. Boltba nem szívesen mennék. Köszi előre is!
2009. máj. 28. 09:55
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit körülnéztem, van még itt banán, narancs, fagy. málna, alma is.
2009. máj. 28. 10:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb a kekszgolyó amit keksz helyett sűrítettejből vagy diódarából,mandulából is csinálhatsz.(kevés kévé tejföl az összegyúráshoz esetleg befőtt leve)fogpiszkálóból csinálhatsz kis zászlókat, az allergiások miatt. ovis mintákat rajzolva.vágd egyenesre a végét nehogy megsdértsék magukat

Levelestésztából linzer.kinyújtod, mintásan kiszúrod,ha lukas karikát és teli kört csinálsz, befőttgyümi sok cukorral sűrűre főzve olyasféle lesz mint egy lekvár, közé lehet kenni összetapasztani.Tetejét dióval mandulával cukrosvízztel megkenni ezt sütés előtt...

remélem tudtam segíteni majd írd meg hogy sikerült, végül mit készítettél

2009. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi!!! Mindkettőt megcsinálom. nagyon jó ötletek!
2009. máj. 28. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg muffint készíts,csokisat,vaníliásat,gyümiset.olcsó nem sok baj van vele és nagyon finom:D
2009. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok bármifélét be lehet vinni? Nálunk ugyanis a bölcsiben (és az oviban) semmi házilag készítettet nem szabad vinni, csakis csomagolt édességet (keksz, aprósüti, stb), illetve cukrászdai blokkal ellátott tortát.
2009. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én mondtam,h szívesen sütnék valamit, és mondták, h oké.
2009. máj. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!