Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fözzek/süssek egy csomó...

Mit fözzek/süssek egy csomó kockára vágott, lefagyasztott félig megfözött sütőtökböl?

Figyelt kérdés
már másfél éves a fiam, anno neki tettem el de már nem eszik püréket ,esteleg magunknak valami ötlet? utban van a fagyoban.
2012. jan. 22. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sötőtökös muffint, sütőtök-krémlevest
2012. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sütőtökös pite: [link] Nagyon nagyon finom :)


Meg én ezt is szoktam: [link]

csak nem muffinnak, hanem püspökkenyér formában sütöm meg. Ha pont jól van eltalálva a sütési idő, akkor a szélein kérges lesz, a közepe meg valami hihetetlenül finom, krémes. Ebből sosem tudok eleget sütni :)

2012. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sütőtök krémleves is nagyon finom.
2012. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még egy kicsit sütöd a sütőben, utána meg összeturmixolod hámozott, összedarabolt almával, kivivel, banánnal, alma, szőlő vagy narancslével, akkor egy jó ki rostos ivólevet kapsz, amit te állítottál össze a te ízlésed szerint. Én még tennék bele egy kis édesítőt is (hogy azért mégse cukor legyen, mert így egészségesebb), de ízesíteném egy kis vaníliával, kis citromlével( ha nem narancslét teszel hozzá), meg egy kis fahéjjal is. Szerintem finom lenne. Hűtőben tárold!
2012. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, először a muffint probálom ki, de van böven sütötököm, talán minden lesz belöle:)
2012. jan. 23. 20:18
 6/6 anonim válasza:

Mézes-sütőtökös csirke: [link]

Kipróbáltam, nekünk ízlett.

2012. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!