Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S-O-S! Hogy nem ragadna le a...

S-O-S! Hogy nem ragadna le a piskóta tészta? Ha lisztezett sütőben vagy pedig sütő papírral csinálom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
nekem,se vaj-liszt alapon,se sütőpapirral nem ragadle.De ha biztosra akarsz menni, akkor sütőpapír
2012. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Végül is mindegy, csak legyen valami.

Én alufólián szoktam sütni. Tized annyiba kerül mint a sütőpapír, és ugyanazt tudja.

Sőt, könnyebb vele bánni. Oda hajlik, ahova akarom, és ott is marad. A sütőpapír ilyen szempontból sokkal rosszabb. Előtte kicsit benedvesítem a tepsit, hogy hozzátapadjon az alufólia.

2012. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sütőpapírral szoktam kibélelni a tepsit, majd miután kicsit kihűlt, kiborítom és csak lehúzom róla a papírt.
2012. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ma 11:56


Tényleg jó az aufólia??? Mert itt elég drága a sütőpapír és a lisztes verziónál nekem állandóan leragad..

Elmondanád,hogy csinálod?? csak bevizezed és belerakod a tepsibe?? ennyi?

2012. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi. Attól, hogy 50%-ra van értékelve, 100%, hogy ez a legjobb módszer. :)

Kicsit megfröcskölöm a tepsit vízzel, és egyszerűen kibélelem alufóliával. Az alján kisimítom a széléig, aztán fel a falára.

Aztán egyszerűen lisztezett felületre borítom a megsült piskótát, és lehúzom a fóliát. Könnyen lejön.

2012. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
No, ez még nekem is új. Egy életem egy halálom, legközelebb kipróbálom.-))Amúgy tényleg drága a sütőpapír.
2012. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom a matt felével felfelé.
2012. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs, pont fordítva gondoltam. A mattal lefelé.
2012. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Hát ahogy letekerem, úgy egyből megy is a tepsibe, szóval akkor a fényes felével lefelé, és a mattra öntöm a tésztát.
2012. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
190ft a sütőpapír a tescoba, az szerintem nem drága!És nagyon jó minőségűű!
2012. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!