Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S-O-S! Hogy nem ragadna le a...

S-O-S! Hogy nem ragadna le a piskóta tészta? Ha lisztezett sütőben vagy pedig sütő papírral csinálom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 13.09-nek

( ma 12:29 vagyok)


Köszönöm a választ,és úgy döntöttem kipróbálom..Már kezdett elegem lenni,hogy a lisztes megoldással mindig oda ragadt a süti..

Sajnos itt kint ahol élek elég drága a sütőpapír,így ez a tipp most jól jött.

2012. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az alufólia jóval drágább a sütőpapírnál!

[link]

2012. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem alufix sütőpapírról beszéltem, hanem sima alufóliáról.

Tudod, amin van vagy 500 méter, és 1 tekercsből ki lehet bélelni mondjuk 800 tepsit...

2012. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként meg még ha drágább is lenne, akkor is megéri, mert a sütőpapír sokkal szarabb.
2012. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 19:36 vagyok


Kedves alufóliás hozzászóló..

Tegnap végül is kipróbáltam amit mondtál..és BEVÁLT! A kérdezőnek is ajánlom,mert tényleg nem ragad a tepsibe,és könnyen lehúzható a fólia róla..Ezer köszönet-


Annak aki azt írta,hogy a sütőpapír olcsóbb(még linkelte is)..Ahol én élek,ott a sütőpapír majdnem 2 fonttal drágább mint a fólia..

2012. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy életem egy halálom- kipróbáltam tegnap este az alufóliával. Nekem is bevált. Köszönöm. Alufólia egyébként mindig van itthon, de sütőpapír nincs mindig. Mert az mindig csak akkor jut eszembe, amikor használni akarom. Kösz, még egyszer.
2012. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!