Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizzát készítek, de most a...

Pizzát készítek, de most a fehér liszt meg kenyérliszt mellé a fehér liszt arányát megfelezve raktam bele rozslisztet is, így is jó lesz?

Figyelt kérdés

Annyira keménynek tűnik a tészta, nem is rémlik máskor milyen szokott lenni, de félek, hogy nem fog megkelni.:/

25 dkg rétesliszt, 25 dkg fehér liszt van előírva, én 15 dkg rozs és 10 dkg fehér lisztet tettem a 25 dkg rétesliszt mellé.

Szerintetek lesz ebből jó pizza tészta?


2012. jan. 25. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kemény lesz és száraz. A pizza tésztához ne rakjál rozslisztet,mert felszívja a nedvességet...
2012. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor ne is süssem ki?? hagyjam ezt???
2012. jan. 25. 12:09
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy vmi kis folyadék pótlással??
2012. jan. 25. 12:09
 4/7 A kérdező kommentje:
de láttam receptet ahol csak rozslisztet használtak..:// így előbb nézegetve..
2012. jan. 25. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg folyadékkal lágyítani, de jó nehéz lesz az összegyúrt tésztához hozzávegyíteni
2012. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
abból az életben nem lesz rendes pizzatészta,esetleg ajtótámasz...
2012. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elkészült..adtam hozzá minimális tejet meg olajat...és nagyon szép puha vastag tésztája lett, semmi baja nincs...csináltam rendeset is, és színén kívül semmi különbség sincs. Bár, nálatok jól megy, ha ezzel támasztjátok az asztalt..:)
2012. jan. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!