Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi szerint ez milyen...

Norbi szerint ez milyen kódnak felelne meg? paradicsom mártás: 1 nagy doboz 20% tejföl,4 ek paradicsompüré,1 ek tönkölybúza fehér liszt,1 tk édesítőszer, pici só és bors összefőzve +2db főt virsli hozzá érdekelne hogy 1es kódnak elmenne-e?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem értek a Norbis dolgokhoz, de a nagy doboz 20%-os tejföl miatt tuti nem enném meg, max ebédre. gondold el, az legalább 400g-os, ami azt jelenti, hogy 80g zsír :S nekem a napi zsírbevitelem max. 50g. és akkor a ch-ról még nem is beszéltem. fehérliszt, tök mindegy milyen, nem jó semmikor. persze ebédre elmegy, ha nem egyszerre eszed meg.

esetleg ha tk lisztre cseréled, és natúr joghurtra a tejfölt, akkor elmegy belőle egy kicsi este is. egyébként mi lesz ebből a cuccból, csak úgy érdekelne, mert elég bizarrul hangzik :D

2011. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Norbi szerint a tejföl 1-es kódú, nyugodtan lehet enni. Ha a paradicsompüré cukormentes, az is 1-es. Só, bors, virsli szintén.


A fehér liszt viszont 3-as. Ha teljes kiőrlésűre cseréled, 2-es lesz a kajád, bár 1 ek nem nagy mennyiség..

2011. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!